Çağmet Çağdaş Grup
 
  Ana Sayfa İletişim
Çağmet Çağdaş Eğitim

Çağmet Çağdaş Okul, 1979 yılından bu yana okul ve diğer eğitim kurumlarına yönelik bir çok eğitim malzemesinin tedariğini sağlamaktadır. Son dönemde özellikle interaktif tahta ve karbonatlı (tozsuz) tebeşir alanında çalışmalarını sürdüren Çağmet Çağdaş Okul, eğitim kurumları başta olmak üzere birçok kuruma bayileri ve kendi ekipleri aracılığıyla temsilcisi olduğu Deeptech IPBoard İnteraktif Tahta ile kendi üretimi olan Dyes Tebeşirleri ve Dyes suluboyaları  satışını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin en hızlı yazı tahtası iddiası ile satışa sunulan Deeptech IPBoard İnteraktif tahtaları, Türkiye’de birçok eğitim kurumunda hızla yerini almaya başlamıştır. Özel algılama teknolojisi ve donanım yapısının yanı sıra kullanıcı ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan yazılımı, tüm kullanıcılarımızın beğenisini kazanmıştır.

Dyes Tebeşirleri ise 2004 yılından itibaren Ankara Ostim’de bulunan tesislerimizde özel olarak üretilmektedir. Hammadesindeki bileşimleri ile Türkiye’de tamamen yerli olanaklarla üretilen karbonatlı(tozsuz) tebeşirlerimiz, hem çok uygun fiyatlarla kaliteli yazım sunarken, içeriği ile de  tamamen sağlığa zararsızdır.

Çağmet Çağdaş Okul, bu ürünlerin yanı sıra, eğitim kurumlarımızın ihtiyacı olabilecek yenilikçi gelişmeleri sürekli takip etmekte olup, gelişen teknolojileri eğitim kurumlarımıza sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim alanındaki ürünlerimiz hakkındaki detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız…
 

2009 © Çağmet Çağdaş A.Ş.